Nowa platforma e-Bistyp | Internetowa Baza Cenowa Robót i Materiałów Budowlanych - do wykorzystania w kosztorysie. Bazy Cenowe. Baza Cen Ceny materiałów budowlanych, wypożyczalnie sprzętu budowlanego - kosztorysowanie. Materiały budowlane - ceny. Materiały budowlane - cenniki. Kosztorys - kosztorysy. Ceny w budownictwie - baza cen e-bistyp - Cenniki budowlane on-line. Bazy cen - Kosztorys. free oglądanie.Baza Cen Budowlanych.Kosztorys, Kosztorysy. Projekty domów Baza cenowa Bazy cenowe

Bistyp Consulting
ilość rekordów w bazie: 7 064 064   
ostatnia aktualizacja 01.05.2021   

WERSJA DEMO!  Możesz przeglądać dane w bazie (asortyment robót). Aby zobaczyć ceny materiałów i robót zakup abonament.

» Nowa platforma e-Bistyp

Od 1 lipca 2013 bazy cen Bistyp w wersji on-line zostały przeniesione na nową platformę publikacyjną.

Powyższa zmiana
nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami
dla dotychczasowych Klientów
.

Przejście na nową platformę stanowi kwintesencję połączenia doświadczeń firmy BISTYP, która od 1951 roku monitoruje rynek budowalny i zapewnia aktualne informacje o cenach w budownictwie oraz Wolters Kluwer SA, która od ponad 20 lat dostarcza aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje dotyczące zagadnień prawnych i biznesowych w postaci programów on-line, takich jak Lex czy Serwis Budowlany.

Dzięki tej zmianie programy z gałęzi e-Bistyp stanowią unikalny system informacji dla rynku budowlanego składający się z bazy cen oraz aktualnych informacji prawnych dotyczących procesu budowlanego.

 

Na informacje prawne, które zawierają programy e-Bistyp, składają się zagadnienia dotyczące procesu budowlanego oraz akty prawne je regulujące. Ponadto posiadają one bazę pytań i odpowiedzi dotyczących procesu budowlanego. Informacje prawne pozwalają w łatwy sposób uzyskać rozwiązanie problemów prawnych.

Baza cen programów e-Bistyp to najczęściej aktualizowana baza cen na rynku. Podzielona jest na sześć grup cenowych dotyczących: Inwestycji; Remontów; Dróg; Kolei i tramwajów; Materiałów Budowlanych, Instalacyjnych i Elektrycznych oraz Maszyn i Urządzeń. Program e-Bistyp można dostosować do potrzeb Klienta, tzn. że nie trzeba kupować całej bazy cen (w postaci e-Bistyp Complex), ale można wyłącznie poszczególne grupy cenowe (np. e-bistyp Remonty).

Dodatkowo programy e-Bistyp posiadają intuicyjną wyszukiwarkę, która w łatwy i szybki sposób pozwoli dotrzeć do szukanego zagadnienia. Z programów można pobrać materiały w postaci cenników do programów kosztorysowych. E-Bistyp jest zintegrowany z większością programów kosztorysowych dostępnych na rynku (m.in. CENINVEST, EDBUD, ZUZIA, WINDUB itp.)

Przejście na nową platformę publikacyjną wraz z rozbudową dotychczasowych produktów e-Bistyp sprawia, że są one najbardziej kompleksową bazą informacji i cen niezbędnych w procesie kosztorysowania.

Dotychczasowa platforma e-Bistyp zostanie stopniowo wygaszana, z planowanym datą likwidacji na 29 września 2013 r.

Już dziś zacznij korzystać z programów e-Bistyp na nowej platformie!!Instrukcja logowania>>

 

Jeśli masz problemy techniczne z zalogowaniem się do e-Bistypu przez nową platformę,

zadzwoń na naszą infolinię 0 801 04 45 45

lub zadaj pytanie przez formularz zgłoszeniowy


Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ',' or ';' in /www/e-bistyp_www/www/www.e-bistyp.pl/includes/common.inc(1462) : eval()'d code on line 16

Do góry